Kur var izmantot Apped programmatūru

Appēd pamata funkcija ir pieņemt pasūtījumus tiešsaistē un ērti tos apstrādāt. Paralēli tiešsaistei Apped var izmantot arī klienti, kuri ir ieradušies uz vietas. Zemāk atradīsiet īsu aprakstu par iespējām. Mēs turpinām attīstīt Apped funkcionalitāti, lai piedāvātu vairāk risinājumus.

Kafejnīcas

Ļaujiet saviem klientiem aplūkot kafejnīcu ēdienkarti pirms ierašanās kafejnīcā. Ar Apped QR koda risinājumu pieņemiet pasūtījumus no klientiem klātienē.

Kafejnīcu un restorānu terases

Bieži klienti gaida viesmīli, lai veiktu pasūtījumu. Nelieciet klientiem gaidīt, lai pasūtītu vēl vienu dzērienu vai kādu uzkodu. Ar QR koda ēdienkarti klients to var izdarīt no sava telefona un bārmenis vai pavārs šo pasūtījumu saņems Apped sistēmā. Klients var veikt apmaksu tiešsaistē vai pēc tam kopā ar galdiņa rēķinu.

Street Food

Āra pasākumos bieži ir garas rindas pie Street Food ēstuvēm. Apped ļauj apmeklētājam apskatīt ēdienkarti savā telefonā un veikt pasūtījumu. Kā arī pēc pasūtījuma klients uzzinās, kad ir gatavs viņa gardais ēdiens saņemšanai. Samaziniet rindas un esiet pieejamāks apmeklētājiem.

Food Truck

Ja esat kādā festivālā vai pasākuma ar savu pārvietojamo virtuvi, tad noteikti zināt, ka apmeklētājiem nepatīk stāvēt rindās. Viena uzlīme uz pārvietojāmās virtuves atrisina šo problēmu, jo apmeklētāji dodoties pie Jums uz Food Truck jau var veikt pasūtījumu un ierodoties to saņemt. Kā arī visu pasūtīto apmaksāt tiešsaistē.

Viesnīcas

Viesnīcās numuriņos ir pieejamas ēdienkartes, lai varētu nobaudīt gardās maltītes numuriņā. Bieži problēma ir valodas barjera un fakts, ka jāveic zvans, lai pasūtītu. Apped atvieglo šo procesu ar viesnīcai paredzētu ēdienkarti un pasūtīšanas sistēmu, kur klients var veikt pasūtījumu uz savu numuriņu tiešsaistē un veikt apmaksu uzreizi vai pie izrakstīšanās. Pasūtījums tiek nodots virtuvei vai personālam, kurš par to atbild. Kā arī klients pēc pasūtījuma zin pēc cik būs gatavs pasūtītais ēdiens vai dzērieni.

Konditorejas

Apped ļauj pieņemt pasūtījumus tiešsaistē, lai atvieglotu pasūtīšanas procesu. Saņemiet apmaksu par pasūtījumu uzreizi un klientam parādiet paredzēto laiku, kad var saņemt pasūtīto.

 

Galdiņu rezervācija

Drīzumā Apped būs pieejama galdiņu rezervācija tiešsaistē. Apmeklētāji vienmēr zinās vai ir pieejamas brīvas vietas.

Reģistrācija

Sākums veiksmīgam biznesam