Apped pirmā publiskā versija ir pieejama

Ar prieku paziņojam, ka pirmā Apped versija ir pieejama lietošanai. Pēc vairāk, kā pus gada darba esam izveidojuši sistēmu, kas atvieglo ēdienu vai citu produktu iegādi internetā, tā apstrādāšanu un piegādi.

Sistēma tika veidota sadarbībā ar Latvijā populārām kafejnīcām. Uzklausot viedokļus un ieteikumus tika izveidota sistēma, kas apvieno visu nepieciešamo vienā un ērtā risinājumā.

Ir daudz iemesli kādēļ izvēlēties Apped sistēmu savam uzņēmumam. Viens ir noteikti cena, kura ir 49.99 euro mēnesī un šī cena sevī ietver visu. Nekādu papildus izdevumu vai pārsteigumu.

Mūsu uzņēmuma vairāk, kā 10 gadu pieredze IT jomā ir palīdzējusi izveidot pārdomātu, ātru, ērti lietojamu sistēmu. Esam izveidojuši vienkāršotu ēdienu aplūkošanu, pasūtīšanu klientiem, bet uzņēmumam ir sistēma, kurā viss ir skaidri saprotams un bez liekām fukcijām.

Apped nav gatavs produkts, jo tiek papildināts ar jaunām fukcijām un labotas esošās, lai iegūtu maksimāli labāko rezultātu. Atjaunojumi iedalās divās daļās. Sistēmas pamata atjaunojumi un funkciju papildinājumi, kuri nav atsevišķi ir iekļauti cenā un atjaunojas automātiski. Otra daļa atjaunojumiem ir jauni funkcionalitātes papildinājumi, kurus var pieslēgt savai sistēmai par papildus maksu mēnesī.

Ja vēlaties uzlabot savu biznesu un veiksmīgak apkalpot klientus, tad droši piesakaties konsultācijai vari arī pasūtiet Apped savam uzņēmumam.

Uzzini visu pirmais

Citi jaunumi

Reģistrācija

Sākums veiksmīgam biznesam